header

Podpořte nás

Líbí se Vám naše aktivity? Podpořte naše hendikepované klienty! Způsobů, jak to udělat, je mnoho, stačí si vybrat:

- finanční dar: Můžete nás podpořit jednorázově nebo i pravidelným příspěvkem. Všechny dárce informujeme o našich činnostech formou newsletteru.  Můžete „adoptovat“ (finančně podpořit) jeden z kurzů, konkrétního klienta, přispět na nákup kompenzačních pomůcek pro OZP studenty...  Na Váš dar Vám samozřejmě vystavíme doklad pro daňové přiznání.

- věcný dar: Pomohou nám především kancelářské papíry, tužky, papíry na flipchart, použitá kancelářská technika – notebooky, tiskárna, kopírka nebo drobné občerstvení pro klienty (káva, čaj, sušenky).

- zakoupením zboží na Givt.cz:
Nakupujte zboží ze svého oblíbeného internetového obchodu přes Givt, vyberte OZP Akademii z.ú. a z vašeho nákupu na náš účet poputuje určité procento peněz. Zboží zakoupené přes Givt stojí stejně, jako když byste ho kupovali z internetového obchodu a ještě přispějete na dobrou věc. Do Givtu jsou zapojeny např. obchody Kasa, Tescoma, Invia, Mall, Dormeo, Damejidlo.cz …

- dobrovolnická práce: staňte se našim „lektorem – dobrovolníkem“ zajímavého kurzu, nebo u nás můžete najít uplatnění v dalších prospěšných aktivitách – IT podpora, studijní asistence… Máte nápad, v jaké jiné oblasti nám konkrétně pomoci? Určitě se na nás obraťte. Všichni naši dobrovolníci procházejí odborným školením.

- psaní článků, video reportáže, rozhovory o našich aktivitách: Rádi píšete? Komunikujete s médii? Rozumíte si s kamerou, fotoaparátem a případně mikrofonem? Pomozte nám dát o sobě veřejnosti vědět!
Nebo máte jiné nápady? Neváhejte nás kontaktovat.